Xiaomi, Mijia temizlik robotunu tanıttı

Xiaomi, en yeni robot süpürge ürünü olan Xiaomi MiJia All-in-One Sweep and Mop Robot M30 Pro’yu tanıttı. Ürün şu anda JD.com’da 4699 yuan (yaklaşık 663 dolar) fiyat etiketiyle listeleniyor. Bu ürünün ana özelliklerine göz atalım.

MiJia All-in-One Sweep and Mop Robot M30 Pro Ana Özellikleri:

Bu robot, yüksek mukavemetli paslanmaz çelik kesme modülüne sahip yenilikçi bir “saç kesme” tabanına sahip. Temizlik sonrası, robot bu tabana dönüyor ve silindir fırçasında karışan saçları etkin bir şekilde kesmek için yanlara doğru dönüyor ve döner hareket yapıyor. Kesilen saçlar daha sonra bir toz kutusuna emiliyor.

Robot, performansını artırmak için gelişmiş teknolojilerle donatılmış. AI tabanlı nesne tanıma yeteneği, 55 tür nesneyi tanıyabiliyor ve AI kir tanıma algoritması, kir türlerini gerçek zamanlı olarak tanıyarak akıllı tekrar süpürme işlemini kolaylaştırıyor.

Ayrıca düşük ışık koşulları için LED gece görüşü, hassas 360° tarama ve haritalama için LDS lazer navigasyonu, güçlü 7000Pa fan, akıllı halı tanıma ve otomatik paspas kaldırma özelliğine sahip. Bu özellikler halıları zarar vermeden etkili temizlik sağlıyor.

Bu temizlik robotu, çeşitli temizlik zorluklarını ele almak için tasarlanmış. Sert lekeleri çözme yeteneğine sahip 60°C’ye kadar su ısıtma özelliği ve sadece iki saatte paspası kurutan sıcak hava kurutma sistemi bulunuyor. Böylece manuel kurutmaya gerek kalmıyor.

Robot, toz torbasını 75 gün boyunca boşaltma ihtiyacını azaltan çift hava yoluna sahip otomatik toz toplama sistemine sahip. Büyük 4L temiz su tankı ve kirli su tankı ile bir seferde 240m²’lik alanları temizleyebileceğini iddia ediyor. İsteğe bağlı otomatik su tedarik ve drenaj yetenekleri sunuyor. 4800mAh bataryaya sahip.

M30 Pro, temizlik görevlerini uzaktan kontrol etme ve zamanlama ve kısıtlı alan ayarları gibi özelleştirme özellikleri sunan Mijia Uygulaması ve Xiao Ai ses kontrolü ile entegre edilmiş. Bu entegrasyon, kullanıcı varlığına göre otomatik temizlik rutinlerini etkinleştirmek için diğer Xiaomi akıllı cihazlarına kadar uzanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx