Trailmakers’a yeni güncelleme geliyor

TRAILMAKERS’A SPACEBOUND GÜNCELLEMESİ GELİYOR

Trailmakers tarihinde ilk kez uzayda oynayabileceksiniz. Spacebound’da hiçbir şey imkansız değildir, dilediğiniz türde aracı yapıp onu uzayda ve aylarda çalıştırma olanağına sahipsiniz. Bu yeni uzay macerasına hazırlanın ve bu yeni ücretsiz güncellemeyi keşfetmenin keyfini çıkarın.

“Topluluk yıllardır yaratıcılıklarını uzay ortamında ortaya çıkarmaya hevesliydi. Bunu yapmak için oyuncularımıza olan sevgimizi gösteren bir güncelleme yapmaktan daha iyi bir zaman olabilir mi? Yıllar boyunca sahip olduğumuz tüm oyunculara bir aşk mektubu görevi gördüğü için bu güncellemeyi oluşturmak göz korkutucu bir görev oldu. Bu güncellemeyle kendimizi tehlikeye atıyoruz. Trailmakers ekibinin tamamı, topluluğun bu yeni ayarla neler

Spacebound’daki özellikler:

Kendi atmosferleri, biyomları ve yerçekimi ile keşfedilebilir dört ay. Her sırrı keşfetmek için her türden uçan ve yer aracına ihtiyaç duyacağınızdan, inşa etme becerileriniz için gerçek bir meydan okuma.

Uzay istasyonu, tüm yeni parçaların nasıl kullanılacağını öğrenmek ve gerçek bir uzay uzmanı olmak için bir başlangıç ??noktası.

Pilotluk becerilerinizi zorlamak için hem statik hem de hareketli asteroit kuşakları ve bölgeleri, her türlü çok oyunculu mücadele için mükemmeldir.

Aylardan birinde, savaşılacak agresif NPC’ler olan uzay korsanları yaşıyor yaratacağını görmek için sabırsızlanıyor! Neler bulacaklarını hayal bile edemiyoruz!” dedi Trailmakers Yapımcısı Andreas Kidholm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx