Son dakika | Filenin Sultanları’nın yıldızı Ebrar Karakurt, Rusya’da buz kesti! -25 derecede video çekti

Rusya’da Lokomitv Kaliningrad takımında forma giyen Filenin Sultanları’nın yıldızı Ebrar Karakurt adeta buz kesti. Karşılama öncesi havanın -25 dereceye düştüğü Rusya’dan video paylaştı.

KAR 6 AY BOYUNCA KALIYOR
Ebrar Karakurt paylaştığı videoda manzarayı göstererek; “Ekaterinburg diye bir şehre geldik. Burada kar 6 ay boyunca kalıyormuş. Burada bir ağabey kar temizliği yapıyor. Allah bilir bunu her gün kaç defa yapıyor? Maçımız var. Burası maça çıkacağımız salon. Hava -23 derece şu anda.” dedi.

17 SAYI ATTI
Rusya Ligi’nde son olarak oynanan Kaliningrad – Sparta N.Novgorod maçında Ebrar Karakurt adeta şov yaptı. Karşılaşmada 5 Blok ve ace yapan Ebrar toplamda 17 sayı kaydetti.

ERİK DALI’NI ÖĞRETTİ
Ebrar Karakurt, kariyerini sürdürdüğü Rusya’da taraftarlara ‘Erik Dalı’ dansı öğretmeye başladı. Lokomotiv Kaliningrad’a transfer olan Karakurt, özellikle son dönem maç sonu kutlamaları nedeniyle A Milli Kadın Voleybol Takımı ile özdeşleşen “Erik Dalı” dansı için video çekti. Karakurt, videoda dansın nasıl oynanacağın anlattı.

KENDİ ADINA ŞARKI YAZILDI
Rusların kısa sürede sevgilisi haline gelen Ebrar için taraftarlar marş besteledi. Ebrar Karakurt’un melodik şekilde tekrarlandığı marş dinleyenlerden tam not aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx