Özkan Uğur’un Eşi ve Oğlundan Duygulandıran Doğum Günü Paylaşımı

Özkan Uğur Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından olan MFÖ’nün solistiydi. Geçtiğimiz Temmuz ayında ölümü ile hepimizi büyük bir hüzne boğmuştu. Kanserle olan mücadelesine yenik düşen Uğur, ölümünden sonraki ilk doğum gününde ailesi tarafından unutulmadı.

İşte detaylar ?

Türkiye’nin biriciği Özkan Uğur naif kişiliğiyle yediden yetmişe herkesi kendisine hayran etmeyi başarmıştı.

Hem oyunculuğu hem de müzisyenliği ile geniş kitlelere ulaşan Uğur, sahne performansları ve rol aldığı diziler ile adeta unutulmaz olmuştu.

Hepimizin bir abi, bir baba gibi sevdiği Özkan Uğur, MFÖ’nün ve ailesinin de göz bebeğiydi. Hepimiz yıllarca onun şarkılarında kendimizi bulduk, kendimiz olduk desek yeridir.

Geçtiğimiz Temmuz ayındaki vefatı ile Tüm Türkiye’yi yasa boğan Özkan Uğur’un ölümü en çok yakın arkadaşlarını ve ailesini sarsmıştı.

Yaşasaydı geçtiğimiz günlerde 71 yaşına girecek olan Özkan Uğur’un doğum günü ailesi tarafından unutulmadı. Oğlu Alişan ve eşi Aysun Uğur’un duygusal paylaşımları hepimizi derinden üzdü.

Eşi Aysun Uğur paylaşımına “İyi ki doğmuşsun canım Özkan’ım. İyi ki bir olmuşuz. Seni özledim.” notunu düşerek özlemini dile getirdi.

Oğlu Alişan ise “Doğum günün kutlu olsun canım babam. Seni çok seviyorum.” notunu düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx