Olay Yaratan Kare: Mert Yazıcıoğlu ve Eski Sevgilisiyle Birlikte Olduğu Yakın Arkadaşı Furkan Andıç Yan Yana!

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir aşkında hep mağdur taraf olarak gösterilen Mert Yazıcıoğlu, şimdi başka bir aşk üçgeninin ‘ayıplanan kişisi’ konumunda… Yanlış anlaşılmasın, biz ayıplamıyoruz; sosyal medya halkının duygu ve düşüncelerini aktarıyoruz. Mert Yazıcıoğlu’nun ‘Arkadaşımın aşkısın’ konumunda olduğu bu aşkın kişileriyse Furkan Andıç ve Dilan Çiçek Deniz. 

İşte sosyal medyada gündem olan o kare ve yaşananlar!

Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu’nun kendisinden ayrıldıktan sonra çiftin yakın arkadaşı Mert Ramazan Demir’le aşk yaşamaya başlamasıyla hep mağdur ilan edildi, biliyorsunuz zaten.

Hele ki Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in dudak dudağa yakalanmasıyla “Mert Yazıcıoğlu bunu hak etmedi” nidaları atıldı sosyal medyada…

Ancak işler sosyal medyaya düşen bir fotoğrafla tersine döndü… Bu yasak aşk üçgeninin mağduru konumunda olan Mert Bey, bir diğer aşk üçgeninin de suçlusu oluverdi.

İşte sosyal medyada olay yaratan o fotoğraf bu… “Ne var bu fotoğrafta?” diyecek olursanız, hemen anlatalım!

Söz konusu karede Mert Yazıcıoğlu’nun yakın arkadaşı Furkan Andıç ve sevgilisi Aybüke Pusat var ancak Yazıcıoğlu’nun yeni sevgilisi Dilan Çiçek Deniz yok. Nedeni de belli aslında, Dilan Deniz ile Furkan Andıç eski sevgililer.

Sosyal medya sağ olsun, daha rahat anlaşılabilmesi için bu kareye eklemeler yapılmış ve durum bir güzel özetlenmiş… Görsele Kubilay Aka ve Dilan Çiçek Deniz de eklenince daha net anlaşılıyor.

E Mert Bey bir anda mağdur konumundan ‘arkadaşının aşkıyla olan birey’ konumuna geçince yorumlar da gecikmedi…

Selena, işinize bakın kardeşim!

Yapma! Kafalar iyice yanacak…

Ayaklarınızı uzatın ve karmanın gelmesini bekleyin… (GENEL)

Bize ne zaman gelirsin acaba…

Afra ve Mert Ramazan Demir hayranları da gelmiş… Buyurun.

Siz ne diyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx