iOS için Photomator 3.3 Güncellemesi Filigran Aracı Sunuyor

Pixelmator tarafından sunulan Photomator 3.3 güncellemesi ile uygulama işlevsel bir özelliğe kavuştu. Photomator 3.3 artık kullanıcıların fotoğraflarına iPhone ve iPad cihazlarında kolayca filigran ekleyebilmesi için uygulamaya yerleşik bir araç ekliyor.

Yeni filigran özelliği, fotoğraflarınıza özel filigranlar uygulayarak yaratıcı çalışmalarınızı izniniz olmadan kullanılmaktan kolayca korumanıza olanak tanıyor. Bunun için kullanıcıların fotoğraflarını diledikleri gibi filigran ekleyebilecekleri pek çok seçenek bulunuyor.

Görüntüleri dışa aktarırken Photomator, kullanıcının filigran eklemek isteyip istemediğini soruyor. Kullanıcı daha sonra filigranın nereye yerleştirileceğini, boyutunu ve opaklığını seçebiliyor. Filigranlar resim veya özel metin şeklinde olabiliyor. Ekstra bir güvenlik katmanı için fotoğrafın tamamına tekrar tekrar filigran ekleme seçeneği de mevcut.

Uygulama varsayılan olarak altı filigran ön ayarı sunarken böylece yer tutucuyu kendi resminiz veya metninizle değiştirebilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca kendi filigran ön ayarlarını daha sonra kullanmak üzere kaydedebilirler. Çok sayıda fotoğrafla çalışanlar için aynı anda birden fazla görüntüye filigran eklemek de mümkün.

Uygulamanın macOS sürümünde ise yakında kullanıcılar harici sürücülerdeki fotoğrafları düzenlemelerine ve klasörleri Photomator’a sürükleyip bırakarak içe aktarmalarına olanak tanıyan yeni bir dosya gezginine erişebilecekler. Bu özellik şu anda uygulamanın beta sürümünde mevcut ve yakında herkesin kullanımına sunulacak.

Photomator uygulaması App Store‘dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ayrıca, kullanıcılara abonelik ve ömür boyu lisans seçenekler de sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx