Her Fırsatta “Hiç Estetiğim Yok” Diyen Bestemsu Özdemir Sonunda Eleştirilere İsyan Etti!

Her fırsatta ‘Estetik yaptırmadım’ diyen Bestemsu Özdemir, bugünlerde yine değişimi ile gündemde. Güzel oyuncu yapılan estetik yorumlarına karşı ilk defa yaptırdığı işlemleri net bir dille açıkladı. Bakalım Bestemsu Özdemir eski fotoğrafları için ne diyor?

İşte detaylar ?

Ege’nin Hamsisi, İçerde, Kara Para Aşk ve Sakarya Fırat gibi dizilerde rol alan Bestemsu Özdemir, hepimizin sevdiği oyunculardan biri.

Şimdilerde “Kirli Sepeti” dizisinde boy gösteren Özdemir, oyunculuğunun yanı sıra sosyal medya paylaşımları, açıklamaları ve aşk hayatıyla da magazin gündeminden düşmüyor biliyorsunuz ki.

Daha önce Can Yaman, Çağatay Ulusoy, Oğulcan Engin ve Nail Gönenli gibi isimlerle aşk yaşayan Bestemsu Özdemir, her yeni aşkında epeyce gündem olmuştu hatırlarsanız.

Kısa bir süre önce “Estetik yaptırmıyorum çünkü bir oyuncu olarak mimiksiz nasıl oynanır bilmiyorum” açıklamasında bulunan Bestemsu Özdemir’den estetik konusuna yeni bir açıklama geldi.

Şimdilerde ise Özdemir, yine estetik iddiaları ve açıklamalarıyla gündemde. Bu sefer yaptığı işlemleri net bir şekilde açıkladı ünlü oyuncu.

Bestemsu Özdemir eski fotoğrafları için “Sadece dişlerimi yaptırdım. Dudaklarım o yüzden öne çıktı. 16 yaşındaki fotoğrafımı koyup estetik yaptırdı demeleri komik.” dedi.

İddialara karşı açıklamalarına devam eden Özdemir, “Şu an 32 yaşındayım, yüzüm değişiyor. Estetik yaptırmadığım belli. Mimik yapabiliyorum. Estetik yaptırmadım, yaptırmayacağım” diyerek iddiaları kesin bir dille yalanladı.

Siz Bestemsu Özdemir’in bu açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce gerçekten hiç estetiği yok mu? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx