Esnaf ziyaretinde BTP adayıyla karşılaşan AK Parti’nin İzmir adayı Hamza Dağ dükkandan ayrıldı

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ Menemen‘de esnaf ziyaretinde Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Menemen Belediye Başkan adayı Yılmaz Gökçe’ye denk geldi. Gökçe, “Başkan olduğumda 4 milyar 720 Milyon TL’nin 2023 yılı bütçesindeki hesabını soracağım. Yüzünüze söylüyorum.” dedi. Hamza Dağ ise “1 Nisan’da görüşürüz.” ifadelerini kullandı. İkili arasındaki diyalog ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, Menemen ilçesinde, beraberindeki heyetle esnaf ziyaretine çıktı. Dağ ve beraberindekiler, girdiği bir dükkanda BTP Menemen Belediye Başkan adayı Yılmaz Gökçe’ye denk geldi.

BTP ADAYININ SÖZLERİ ÜZERİNE HAMZA DAĞ DÜKKANDAN ÇIKTI

BTP adayı Gökçe, “Başkan olduğumda 4 milyar 720 Milyon TL’nin 2023 yılı bütçesindeki hesabını soracağım. Yüzünüze söylüyorum. 2 bin dönüm arazi sattı Seyrek Köy’de, Emiralem’de. Onun da hesabını soracağım.” dedi. Hamza Dağ ise “Güzel abicim, 1 Nisan’da görüşürüz” inşallah diyerek dükkandan çıktı.

Hamza Dağ ve beraberindeki heyetle Yılmaz Gökçe arasında yaşanan diyalog bir cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Kaynak: Haberler.com / Politika

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx