Dilan Polat’ın paralarının peşinde: Annesinin mezarı kazıldı… Görüntülere Odatv ulaştı

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü kara para aklama, vergi kaçırma ve sanal bahis soruşturması kapsamında mal varlıklarına el konulan Dilan ve Engin Polat çifti, 14 kişiyle birlikte tutuklanarak Silivri’deki Marmara Cezaevi’ne gönderilmişti.

Kara para soruşturmasında cezaevinde bulunan Dilan Polat’la ilgili pes dedirten olay yaşandı.

Soruşturma devam ederken, Polat ailesinin servetinin bir kısmını Dilan Polat’ın annesinin mezarına gömdüğünü düşünen kişiler mezarı kazarak tahrip etti.

Odatv’nin ulaştığı görüntülerde mezardaki tahribat açıkça görüldü.

ANNESİ NASIL ÖLDÜ

Dilan Polat, geçtiğimiz yıl yayınlamış olduğu bir videoda annesinin babası tarafından 17 yıl önce öldürüldüğünü açıklamıştı. Polat, Katarsis isimli YouTube programına katılarak, olayın ayrıntılarını gözyaşları içerisinde anlattı. Dilan Polat, annesinin ölümünden sonra kardeşini bir ay emzirdiğini de gözyaşlarına boğularak anlattı.

“ANNEMİ DE ÖLDÜRSE BABAMI SEVİYORUM”

Polat, annesini öldürmesine rağmen babasını çok sevdiğini de yine gözyaşları içerisinde açıkladı. Dilan Polat, “Hastaneye de yatırsa, annemin de ölümüne sebep olsa ben babamı çok seviyorum. Belki de saçma geliyor sana da ama, seviyorum yani babam o benim” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir