Oyuncu Can Yaman’ı görenler tanıyamadı!

Ünlü oyuncu Can Yaman geçtiğimiz günlerde bir otomobil markasının yüzü olmuş ve servetine 1 milyon euro daha katmıştı. Ünlü oyuncunun reklamlarını görenler tanıyamadı. İtalya’ya yerleşen oyuncu İtalyanlara olan benzerliğiyle yok artık dedirtti!

32 yaşındaki başarılı oyuncu Can Yaman, geçtiğimiz günlerde İtalya’da hem dizi hem de reklam anlaşması yaparak, İtalya’da daimi kalacağını belli edercesine döviz üzerinden para kazanmaya devam ediyordu. Ünlü oyuncunun bir otomobil markası olarak piyasaya giriş yapan Dolce&Gabbana ile anlaşması sonucu 1 milyon euro aldığı açıklanmıştı.

can yaman

İTALYA’DA HEM HAYATINA HEM KARİYERİNE DEVAM EDİYOR

Son olarak Özge Gürel ile oynadığı “Bay Yanlış” dizisi ile büyük bir yabancı kitle hayrana sahip olan Can Yaman, yaşamını İtalya’da hayranları ile devam ettirme kararı almıştı. Ünlü oyuncu teklif üzerine teklif alınca hiç birini reddetmeden gündem olmanın keyfini sürmeye devam ediyor. 

can yaman dolce&gabbana araba reklamı

BAMBAŞKA BİRİ OLMUŞ

Geçtiğimiz günlerde Dolce&Gabbana’nın otomobil markasının yüzü olan oyuncu Yaman’ı kimse tanıyamadı. Tamamen değişmiş bir ifade ve gözlüklü tarzıyla farklı biri gibi görünen Yaman, bu reklamlardan tam tamına 1 milyon euro kazandı. 

can yaman dolce&gabbana araba reklamı

Türk sevenleri ise Dolce&Gabbana’nın orjinal sayfasına yorum yağdırmaya devam ediyor.

can yaman Dolce&Gabbana araba reklamı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

İZZET YILDIZHAN’IN NUSRET TAKLİDİ GÜLDÜRDÜ!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.