Mustafa Üstündağ elbise giyip yoga yaptı! Kurtlar Vadisi’nin Muro’sundan şoke eden görüntüler

Bir dönem ekranlarda fırtına gibi esen efsanevi dizi Kurtlar Vadisi’nde Muro karakterini oynayan Mustafa Üstündağ, Show TV ekranlarının yeni komedi programı Güldürme Beni’ye konuk oldu. Konukları güldürmek için elinden geleni yapan Üstündağ’ın elbise giyerek yoga yapması sosyal medyada gündem oldu.

Sunuculuğunu Demet Akbağ ve Şahin Irmak‘ın üstlendiği Show TV ekranlarının yeni komedi programı Güldürme Beni, ilk bölümünde yaşanan olaylarla gündem oldu. Aslı Bekiroğlu, Suzan Kardeş, Ersin Korkut, Sadi Celil Cengiz, Nursel Köse, Ayta Sözeri, Sinan Çalışkanoğlu gibi ünlü isimleri konuk eden programa ise Kurtlar Vadisi’nin Muro’su Mustafa Üstündağ‘ın yoga yaptığı anlar damga vurdu.

Mustafa Üstündağ

Birbirlerini güldürmeye çalışan konuklar şekilden şekle girerken Aslı Bekiroğlu’nun yoga öğretmek için seçtiği Mustafa Üstündağ, kıyafetinin üzerine elbise giyerek yoga yapmaya çalıştı. Yoga matı üzerinde çeşitli hareketler yapmaya çalışan Üstündağ’ın bu halini görenler ‘karizmayı çizdirdi’ şeklinde esprili yorumlarda bulundu. Kurtlar Vadisi’nde herkesin çekindiği bir karakteri oynayarak hafızalara kazınan ünlü oyuncunun yoga yapması izleyenleri kahkahalara boğdu. 

Mustafa Üstündağ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Ajda Pekkan İlham Gencer’i ziyaret etti! Hareketiyle takdir topladı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.