Mert Fırat’tan ‘Netflix artık haddini aşmıştır’ diyen Bahçeli’ye reaksiyon: Tek kederimiz var…

Oyuncu Mert Fırat, MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin partisinin küme toplantısında Netflix’i gaye almasına reaksiyon gösterdi. Ünlü oyuncu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Halkın yüzde 70’i yoksulluk hududu altında yaşıyor ancak tek kederimiz var, Netflix ve Cem Yılmaz…” dedi.

BAHÇELİ: NETFLİX ARTIK HADDİNİ AŞMIŞTIR

Bahçeli konuşmasında “Netflix’te küfür ve en düzeysiz esprilerin yer aldığı, şarlatanlıktan öte bir meziyeti olmayan kelamda komedyenlerin rol aldığı diziler artık haddi aşmıştır. Aile hayatı son sığınaktır. Bu sığınağın yağmalanması için planlı bir propaganda devrededir. Küfretmenin neresine güleceğiz? Bayanı metalaştıran, erkeği yozlaştıran ucube dizi sahnelerinin neresini beğenip takdir edeceğiz? Bir yanda magazin programlarıyla gözümüzün içine sokulan bohem ve aşağılık hayatlar varken, başka yanda bu hayatları yaşayanların özgürlükçü ve hümanist poz vermeleri çelişkidir, alçak bir kumpastır” demişti.

‘HALKIN YÜZDE 70’İ YOKSULLUK SONU ALTINDA YAŞIYOR LAKİN TEK SIKINTIMIZ NETFLİX’

Fırat, paylaşımında şu sözlere yer verdi:

“Avrupa’nın en yüksek enflasyonu, halkın yüzde 70’i yoksulluk hududu altında yaşıyor, ekmek 5 TL, akaryakıtın litresi 30 TL, elektrik kiradan kıymetli. Lakin tek kaygımız var, Netflix ve Cem Yılmaz… Vallahi paralı ve şifreli, yani isteğin seyredebilirsin. Hatta mukaveleyle de kabul ediyorsun, o derece yani…”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.