Çamaşır Makinesini Temizlemenin En Kolay Yolu Bu! İşte Çamaşır Makinesini Anında Tertemiz Yapan O Prosedür

Soru: Çamaşır makinenizi en son ne vakit temizlediniz? Kimi beşerler bunu sistemli olarak yaptıklarını hakikat bir halde cevaplayabilecektir, lakin birçok insan bunu hiç yapmamıştır. Temizleyen bir makinedir, yani muhtemelen kendisi de pak olacaktır, değil mi? Ne yazık ki, bu bu türlü çalışmıyor. Çamaşır makinenizi temizlemek aslında haftalık olarak yapmanız gereken bir şeydir. Neyse ki, yapması çok kolay bir şey!

ÇAMAŞIR MAKİNESİ NASIL TEMİZLENİR?

Daha evvel çamaşır makinenizi hiç temizlemediniz mi? Muhtemelen tek değilsin. Pek çok insan bunun yapılması gereken bir şey olduğunun farkında değil ya da yalnızca unutuyor. Neyse ki, temizlemek için tüm makineyi ayırmanız gerekeceğinden korkmanıza gerek yok. Bu hakikaten çok kolay bir iştir ve gerçek paklık çok az vakit alır.

GEREKLİ OLAN MALZEMELER

480 ml sirke
45 gr kabartma tozu
60 ml su
Bir sünger

Bu gereçlerle çamaşır makinesini nasıl temizlemeniz gerektiğini öğrenmek için okumaya devam edin.

NASIL YAPILIR?

Su ve kabartma tozunu küçük bir kapta karıştırın. Düzgün karıştırıldıklarından emin olun. Bu karışım makine için bir tıp deterjan vazifesi görecektir.
Bu özel mesken üretimi deterjanı makinenin çamaşır deterjanı bölmesine koyun ve sirkeyi direkt tamburun içine dökün. Makineyi olağan bir programda çalıştırın, lakin mümkün olan en yüksek su sıcaklığını seçin. Bırakın makine işini yapsın.
Program sona erdiğinde süngeri kullanarak fazla kiri temizleyin. Ve bu kadar! Çamaşır makineniz tekrar temiz!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.