Birebir yolda 2 saat ortayla 2’nci kaza: 1 meyyit, 3 yaralı

Bilecik- Bozüyük karayolu Köplü köyü mevkisindeki yol üretim çalışması nedeniyle dubalarla bölünmüş yolda Mehmet Ali Dağcı idaresindeki 34 NN 3661 plakalı araba, karşı taraftan gelen Oktay Terzi’nin kullandığı Bozüyük Belediyesi’ne ilişkin 34 FBJ 947 plakalı çöp kamyonuyla baş başa çarpıştıktan sonra dere yatağına devrildi. Kazayı görenlerin ihbarıyla bölgeye sıhhat, AFAD, itfaiye, jandarma ve polis grupları sevk edildi. Kamyon içerisinde sıkışan şoför Oktay Terzi AFAD grupları tarafından kurtarılırken, yapılan denetimde araba şoförü Mehmet Ali Dağcı’nın hayatını kaybettiği belirlendi.

Kazada yaralanan Oktay Terzi ile kamyonette bulunan Özkan Yılmaz ve Halil Akyol, sıhhat takımlarınca Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

AYNI YOLDA 2 SAAT ORTAYLA İKİNCİ KAZA

Öte yandan kazanın meydana geldiği bölgede bu akşam, mevsimlik tarım emekçilerinin taşındığı minibüsün kamyona çarptığı kazada ise 12 kişi yaralanmıştı. Küplü köyü sakinleri yol çalışması nedeniyle yaşanan kazalara reaksiyon gösterdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.