Bir devrin sonu! Abdülkadir Ömür yolcu…

Bir süredir Avrupa hayalleri kuran Abdülkadir Ömür sonunda amacına ulaşıyor. Trabzonspor’daki misyonunu tamamladığını düşünen başarılı futbolcu, sezon sonunda yeni bir maceraya atılmak istiyor. Bazı Avrupa takımlarının takibinde olan Abdülkadir Ömür, kendisi için gelecek teklifleri değerlendirme kararı aldı.

Birkaç yıl önce Manchester City’ye astronomik rakamla transferi direkten dönen Abdülkadir Ömür, yaşadığı sakatlıkların da etkisiyle beklenen sıçramayı bir türlü yapamamıştı. Geçtiğimiz sezon Trabzonspor ile tarihi bir şampiyonluk kazanan Abdülkadir Ömür, Bordo-Mavililerden ayrılmaya hazırlanıyor.

TRABZONSPOR’DAKİ MİSYONUNU TAMAMLADIĞINI DÜŞÜNÜYOR

Avrupa’da top koşturma hayalleri kuran ve bunu Trabzonspor’da şampiyonluk yaşamadan yapmak istemeyen Abdülkadir Ömür, Bordo-Mavililerdeki misyonunu tamamladığını düşünüyor. 23 yaşına gelen Ömür, yaşı daha da ilerlemeden sıradaki hedefi olan Avrupa kulüplerinde forma giymeyi gerçekleştirmek için harekete geçti.

ABDÜLKADİR’İN YENİ ROTASI YA FRANSA YA DA İSPANYA

Fransız ve İspanya’dan bazı takımların kıskacında olan Abdülkadir Ömür, sezon sonunda kendisi için gelecek teklifleri değerlendirme kararı aldı. Trabzonspor’un menfaatlerini de göz ardı etmeyen başarılı futbolcu, kulübüne hatırı sayılır bir bonservis geliri kazandırmak istiyor.

Abdülkadir Ömür bu sezon ligde çıktığı 22 maçta 1 gol, 1 asistlik katkı verdi.

KAYNAK: AKŞAM GAZETESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir