Bayrampaşa’da çocukların TikTok merakı hastanede bitti

TikTok, son vakitlerin en tanınan uygulamalarından biri ortasında yer alıyor.

Öte yandan İstanbul’un Bayrampaşa ilçesine bağlı Kartaltepe Mahallesi’nde 14 yaşındaki Mehmet Y., arkadaşlarıyla birlikte sokakta oyun oynuyordu.

Bu esnada yaşları 14 ile 16 ortasında değişen 8 çocuk, Mehmet Y.’ye yaşını, nerede yaşadığını sordu.

TikTok için cam şişeyi kırarak çocuğun koluna sapladı

Mehmet Y., bu soruları cevapsız bırakınca çocuklardan biri belinden çıkardığı cam şişeyi kırarak 14 yaşındaki Mehmet’in koluna sapladı.

Daha sonra olay yerinden kaçan çocukların TikTok görüntüsü çekmek için Mehmet Y.’yi yaraladığı tez edildi.

İHA’nın haberine nazaran; kolundan yaralanan Mehmet Y., ameliyat olurken, ailesi ise çocuklardan şikayetçi oldu.

TikTok görüntüsünün kurbanı oldu

Mehmet Y.’nin amcası Ayhan Y., “Çocuklar kapının önünde otururken 8 tane çocuk gelip adres soruyorlar. Yeğenim ‘Size ne’ biçiminde karşılık veriyor.

Daha sonra bir tanesi belinden şişeyi çıkarıp yerde kırdıktan sonra çocuğun eline batırıyor. El üstü tendomları falan koptu. Kemiğinde zede var.

Ameliyat edildi dün akşam. Biz şikayette bulunduk. 14-15 yaşlarında 7-8 şahıslar. O esnada zati TikTok görüntüsü çekiyorlar.” dedi.

“Geldiler topu istediler, durduk yere saldırdılar”

DHA’nın haberine nazaran; kolundan yaralanan Mehmet Y., “Akşam arkadaşlarımla burada top oynuyorduk. Sonra bir küme geldi 16 yaşlarında. Geldiler topu istediler, konutumun adresini sordular söylemedim. Bunlarla biraz arbede ettim bağırdım.

Çocuğun biri elbisesinin altından şişe çıkardı ve yere vurdu. Sonra geldi bana batırmaya çalıştı. Bana durduk yere saldırdılar. Arkadaşlarımdan birisinin boynunu tuttular.” tabirlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.